Etusivu | Taitokeskukset | Taitoshop | Kurssit | Näyttelyt | Kästyöpassi | Karjala-mallisto | Käsityökoulu | Yhteystiedot

       

 



 

Yhteystiedot

Taito Pohjois-Karjala ry
Koskikatu 1, Taitokortteli
80100 JOENSUU
Y-tunnus 0212366-1
toimisto@taitopohjoiskarjala.fi
www.taitopohjoiskarjala.fi


Laskutusosoitteemme ovat:

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite FI1557700520065266
Operaattori Osuuspankki OKOYFIHH
Aineistomuoto Finvoice

Tai:
OVT 003702123661
Operaattoritunnus OKOYFIHH


Paperilaskut:
Taito Pohjois-Karjala ry
mahdollinen toimipiste (kts. alla)
Koskikatu 1
80100 Joensuu


Toiminnanjohtaja Tuija Tekin
Puh. 0400 364 234
tuija.tekin@taitopohjoiskarjala.fi

Talouspäällikkö
Tarja Puukko
Puh. 050 315 6942
tarja.puukko@taitopohjoiskarjala.fi

Ravintolapäällikkö
Jukka Purmonen
Puh. 0500 658 356

jukka.purmonen@taitokortteli.fi



Kauppaneuvoksen kahvila
Taitokortteli, Koskikatu 1
80100 JOENSUU
Puh. 050 315 6944, 050 315 6948 (keittiö)

kahvila@taitokortteli.fi

Taitokortteli
Koskikatu 1
80100 JOENSUU
info@taitokortteli.fi

Taito Shop

Taitokortteli, Koskikatu 1 (Tiilitalo)
80100 JOENSUU
Puh. 050 315 6945
taito@taitopohjoiskarjala.fi

Taitobussi
Joensuun seutu ja Keski-Karjala
puh. 050 315 6957
taitobussi.joensuu@taitopohjoiskarjala.fi
Pielisen Karjala
puh. 050 315 6958
taitobussi.pielisenkarjala@taitopohjoiskarjala.fi

Taitokeskus Ilomantsi
Piirolan Piha
, Kauppatie 26
82900 ILOMANTSI
Puh. 050 315 6950
ilomantsi@taitopohjoiskarjala.fi

Taitokeskus Joensuu
Koskikatu 1, Taitokortteli
80100 JOENSUU
Puh. 050 315 6946
joensuu@taitopohjoiskarjala.fi

Taitokeskus Lieksa
Pielisentie 22
81700 LIEKSA
Puh. 050 315 6953
lieksa@taitopohjoiskarjala.fi